single

TÜRKİYE’DE İLK CEE NORM 160A

25 Ocak 2022

Ferdi tarafından yazıldı.

TÜRKİYE’DE İLK CEE NORM 160A

Ürünlerinde tüketici memnuniyetini esas alan BEMİS, bu doğrultuda AR-GE faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Bunun sonucunda ülkemizdeki ilk 160A. & 380V. CEE Norm RS Serisi fişi ve priz serisini üreterek bir ilke imza attı.

Endüstriyel elektrik malzemeleri üretiminin öncü firması olan Bemis, 1994 yılında “Kalite saygının ifadesidir!” anlayışıyla Bursa’da kurulmuştur. Organize Sanayi Bölgesinde modern üretim tesisi olan 11 bin metrekare kapalı alanda; %100 yerli üretimi ile 5000’den fazla ürün çeşitliliğiyle 55 ülkeye ihracat yapmaktadır.

En Güçlü CEE Norm
CEE Norm RS serisinin yeni üyesi 160A. & 380V. CEE Norm’u tüketicinin kullanımına sundu. Serinin en güçlü mode-lini üreterek Türkiye’de bir ilke imza atan Bemis Teknik Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Güneş; “Piyasa araştırması yaparak kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda AR-GE çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bunun sonucunda CEE Norm RS Serisine güçlü bir model üretmeyi başardık. Yoğun makine ve işgücü çalışma ortamlarında enerjiyi en iyi şekilde aktararak yüksek performans sağlıyor.” 

Tags:

bemis

sakarya

anahtar

priz
kombinasyon

kauçuk

5x16a

3x25a