single

Viko

02 Kasım 2021

Ferdi tarafından yazıldı.

Viko

Viko Panasonic Life Solutions Türkiye, İstanbul’da yer alan endüstriyel tesislerinde faaliyet göstermekte olup, konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan yenilikçi ürün ve çözümlerini dünya pazarlarına ulaştırmayı ve İnsan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı hedeflemektedir.

2014 yılında gerçekleştirdiği yatırımla birlikte, sektörünün lider ve Super Brand statüsüne sahip markası VİKO’yu da bünyesinde bulunduran Panasonic Life Solutions Türkiye, 60’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile markalarını dünya pazarlarında başarıyla temsil etmekte ve Türkiye’deki sektör liderliğini sürdürmektedir.

Teknolojik dönüşümün gerektirdiği tüm entegrasyonların hayata geçirildiği endüstriyel tesislere sahip bulunan Panasonic Life Solutions Türkiye, kullanıcıların yaşam alanlarının kalitesinin artırılmasına yönelik ürünler ve çözümler üretmek ve yenilikçi ürünleri pazara sunmak için Ar-Ge, inovasyon ve tasarım çalışmalarını başarıyla yürütmektedir.

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin ürün gamı içerisinde; Elektrik Anahtar ve Prizleri, Grup Prizler, Aksesuarlar, Alçak Gerilim Şalt Ürünleri, Sigorta Kutuları, Elektronik Elektrik Sayaçları, Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri, Akıllı Ev ve Bina Otomasyon Sistemleri, LED Aydınlatma Ürünleri, Profesyonel El Aletleri, Güneş Enerjisi Panelleri, Güvenlik Kamera Sistemleri ve Yangın Algılama Sistemleri yer almaktadır.

Sürdürülebilirliği kurumsal yaklaşımları içerisinde ele alan ve geleceğe değer katan sosyal sorumluluk projeleri yürüten Panasonic Life Solutions Türkiye, ayrıca kalite, güvenlik ve çevresel sorumluluklarına önem veren yaklaşımlarının sonucu olarak ISO 9001ISO 14001OHSAS 18001 ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemlerine sahip bulunmaktadır.

Panasonic Life Solutions Türkiye, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilme kabiliyetini “Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya” hedefiyle destekleyerek, gelişen teknolojiler doğrultusunda, hayata konfor katan ürün ve çözümler sunmaya devam edecektir.

2017 yılından itibaren Sakarya, Düzce ve Bolu bölge bayisi olan ADAPOWER Elektrik, Geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile Viko ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi için;

Whatsapp hattı : 0533 270 81 54 

Tags:

Viko sakarya
Viko düzce
Viko bolu

Viko 2021 fiyat listesi

Viko sakarya bayi

Viko adapazar

Viko otomat sakarya
Viko otomat fiyat
Viko adapower
Viko elektrik sakarya
Viko kaçak sakarya
Viko otomat sakarya

Viko şalt sakarya

Viko kompak sakarya