single

Braytron

02 Kasım 2021

Ferdi tarafından yazıldı.

Braytron

BRAYTRON 

Dört kıtada, yüksek teknolojili aydınlatma çözümleri üretme ve dağıtma konusunda uzmanlaşmış, 20 yıllık deneyime sahip, uluslararası bir markadır.
Enerji tasarrufu alanında uzman bir ekiple geliştirilmiş birinci sınıf bir markadır.
Özellikle LED aydınlatma çözümlerine odaklanarak her türlü enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ürünlerini tasarlar, üretir, geliştirir ve dağıtır.
CE, RoHS, EMC, Dekra, EAC ve TUV sertifikalarına sahiptir.
Samsung, Philips, Meanwell, Tridonic vb. gibi tanınmış tedarikçiler tarafından sağlanan yüksek kaliteli LED çipleri ve bileşenleri kullanır.
Kapsamlı fizibilite, araştırma ve testlerden sonra üretilmektedir.
Yüksek enerji tasarrufu sayesinde kullanım ömrü boyunca uygun maliyet sağlar.
Dünyada LED teknolojisi hakkında artan farkındalık ile, bu teknolojinin ilerlemesi ve dağıtımında küresel öncüler arasında olmayı hedefler ve tüm yenilikleri  ürün yelpazesine dahil etmek için güncel kalmayı taahhüt eder.

BRAYTRON yüksek teknolojili üretim hatları ve gelişmiş ar-ge merkezi ile donatılmış modern bir üretim üssü ile Romanya ve Türkiye'de fabrikalar işletmektedir.
BRAYTRON, değer katma kararlılığıyla yola çıkmıştır.
BRAYTRON, 2012 den bu yana tüm çabasını ve sıkı çalışmasını profesyonel mekanlar, kamusal alanlar ve evler için yüksek kaliteli aydınlatma ürünleri geliştirmeye adamıştır.
20 yılı aşkın deneyimi ile BRAYTRON, en iyi teknoloji ve uluslararası standartları bir araya getirerek, müşterilerine ve çevreye fayda sağlayan ürünler tasarlamaktadır.

BRAYTRON, 2017 yılında Romanya'nın Bükreş şehrinde bir üretim üssü ve deposunu başarıyla açmış ve Avrupa'nın herhangi bir yerindeki müşterilerine 1 haftadan daha kısa sürede teslimat sağlamayı başarmıştır.
Avrupa tabanlı ve Doğu, Batı, Orta Avrupa ve Orta Doğu'daki güvenilir ofisleri ve teknolojideki zengin deneyimleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını derinlemesine anlayan BRAYTRON, Ampüller, armatürler ve Aydınlatma ekipmanları gibi çeşitli aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

Ürün çeşitliliği;
Ledli Ampüller, Torc ampüller, Rustik ampüller, Led paneller, sıva altı led paneller, sıva üstü led paneller, Backlight paneller, Yuvarlak led paneller, Kare led paneller, Downlight ürünler, Lesli sensörlü armatürler, Ledli gloplar, Linear Armatürler, Ray spotlar, Ray ve ek elemanları, Duvar armatürleri, Tavan armatürleri, Etanj ürünler, Bant armatürler, Çim armatürleri, Ledli projektörler, Yüksek tavan armatürleri,Wall Washer lar, Şerit led ve trafoları.

2017 yılından itibaren Sakarya, Düzce ve Bolu bölge bayisi olan ADAPOWER Elektrik, Geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile Brayron ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi için;

Whatsapp hattı : 0533 270 81 54 

Tags:

Braytron sakarya
Braytron düzce

Braytron bolu

Braytron 2021 fiyat listesi

Braytron sakarya bayi

Braytron adapazar

Braytron yüksek tavan sakarya

Braytron projektör fiyat

Braytron Türkiye

led aydınlatma sakarya

Led ampül sakarya

Braytron Ampul